Nova direktorica TZ Zagreb Martina Bienenfeld
Turističku zajednicu Zagreba će, nakon Amelije Tomašević, ponovo voditi – žena. Za novu je direktoricu Turističko vijeće između sedam kandidata izabralo načelnicu Odjela za turizam Poglavarstva Grada Zagreba mr. sc. Martinu Bienenfeld. Izbor se odigrao još u ponedjeljak, ali je PR službi zagrebačkog TZ-a trebalo tri dana da to i objelodani. I to, unatoč, novinarskom upitu koji im je na tu temu u međuvremenu upućen.
Kako bilo, Martina Bienenfeld na radno mjesto u TZ-u glavnog grada stupit će 2. lipnja. Nakon toga je najavljeno i njeno službeno predstavljanje, a nakon toga će, kako se kaže u priopćenju, biti dostupna i za izjave. Turistički kuloari su, inače, upravo M. Bienenfeld vidjeli kao najizglednije rješenje za čelno mjesto TZ-a Zagreb. Na svom radnom mjestu zatiče vrlo dobru turističku ostavštinu svoje predstavnice. Glavni grad Hrvatske, naime, proteklih godina u turizmu niže samo pluseve.
izvor: večernji list
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
